Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

65-lecie Gwarka Tarnowskie Góry: Jarosław Bryś

 
Kolejną osobą, z którą zamieniliśmy parę zdań podczas jubileuszowej gali 65-lecia Gwarka jest kolejna postać, która w Gwarku ma statut ikony. Jarosław Bryś, bo o nim mowa, to historyczny trener, który jako pierwszy awansował z tarnogórskim Klubem do IV ligi. Prawie sześć lat pełnił funkcję trenera pierwszej drużyny, a dziś jest nie tylko Wiceprezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej czy Prezesem Podokręgu Zabrze, ale i w dalszym ciągu kibicem Gwarka, który na stadionie przy ul. Wojska Polskiego 2 w Tarnowskich Górach zawsze jest mile widziany. Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy.

 


tsgwarek
 
Data pliku video: 2019-01-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola