Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta

Data publikacji: 2017-04-11, Data modyfikacji: 2017-05-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Święta Katarzyna ze Sieny pisała „Gwoździe nie wystarczyłyby do utrzymania Boga -Człowieka, przybitego do Krzyża, gdyby Go nie przytwierdzała do niego Miłość”. Taka jest właśnie prawda. Z krzyża nie wypływa tylko ból i cierpienie Jezusa Chrystusa, lecz przede wszystkim wypływa wielka miłość Boga do każdego człowieka. Ta miłość objawiła się w ofierze jaką On złożył za każdego z nas poprzez mękę i śmierć swojego Syna. Dlatego potrzeba, jak pisał św. br. Albert Chmielowski „Krzyż odkrywać, ponieważ Krzyż jest tajemnicą, wymaga wiary. Krzyż jest światłem, które oświeca umysł”.[ więcej ]

Pełna treść wiadomości na: 281@tarnowskiegory.kamilianie.eu/
tarnowskiegory.kamilianie.eu, Źródło artykułu: tarnowskiegory.kamilianie.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola