Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konferencja o przemocy w rodzinie w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
W Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach odbyła się konferencja poświęcona „Przemoc w rodzinie- rożne aspekty podejmowanych działań”. W spotkaniu wzięli udział członek zarządu powiatu tarnogórskiego, prokurator, dzielnicowi i pracownicy socjalni. Jednym z prelegentów był asp. szt. Adam Cichowski, który przybliżył działania policji w stosunku do osób stosujących przemoc.

Pełna treść wiadomości na: tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl/k26/informacje/wiadomosci/249530,Konferencja-o-przemocy-w-rodzinie-w-Starostwie-Powiatowym-w-Tarnowskich-Gorach.html
tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola