Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zasłużeni dla Zdrowia Narodu

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Blisko 60 litrów krwi oddali kom. Marcin Kozieł i asp. sztab. Zbisław Pawłowski. Wczoraj w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach, tarnogórskim policjantom wręczono odznaczenia „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Odznaczenia wręczył Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach dr n. med. Stanisław Dyląg.

Pełna treść wiadomości na: tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl/k26/informacje/wiadomosci/242164,Zasluzeni-dla-Zdrowia-Narodu.html
tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola