Belka
Poniedziałek, 22 Października 2018   imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kierowcy i piesi! Jesienią szczególnie uważajmy...

Data dodania: 2018-10-22
Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku. W tym czasie war... więcej »
 
 

Częstochowa: Nieoznakowane BMW zderzyło się z...

Data dodania: 2018-10-21
To już kolejne zdarzenie drogowe z udziałem nieoznakowanego policyjnego BMW w tym miesiącu. Był już wypadek we Wrocławiu i kolizja pod Kielcami - teraz przyszła kolej na Czę... więcej »
 
 

Wybory samorządowe 2018

Data dodania: 2018-10-21
Dzisiaj, 21 października br. odbywają się wybory samorządowe. Policjanci na terenie całego kraju prowadzą wzmożone działania polegające głównie na zapewnieniu bezpieczeń... więcej »
 
 

ZASTĘPSTWO OFICERA PRASOWEGO

Data dodania: 2018-10-19
W związku z nieobecnością mł. asp. Damiana Ciecierskiego informujemy, że w dniach od 19 października 2018 roku do 26 marca 2019 roku, zastępstwo za oficera prasowego pełni sierż. szt. J... więcej »
 
 

MEDIACJE W TARNOGÓRSKIEJ KOMENDZIE

Data dodania: 2018-10-19
Przez cały tydzień trwała ogólnopolska inicjatywa mająca na celu upowszechnienie idei mediacji, jako narzędzia rozwiązywania konfliktów na gruncie karnym. W sądach, jednostkach poli... więcej »
 
 

Przejmij kontrolę nad swoim cyfrowym życiem. Nie...

Data dodania: 2018-10-18
To hasło europejskiej akcji prewencyjnej realizowanej pod auspicjami Europolu, wraz z Federacją Banków oraz z NASK-iem. W akcję prócz Polskiej Policji zaangażowanych jest także 27 państw... więcej »
 
 

#StopNiewolnictwu

Data dodania: 2018-10-18
Kilkanaście tysięcy Polaków rocznie wpada w pułapkę współczesnego niewolnictwa. To nie tylko zmuszanie do prostytucji. Rosnąca liczba przypadków dotyczy zniewolenia poprzez prac&#... więcej »
 
 

Wypadek w Nakle Śląskim

Data dodania: 2018-10-18
Tarnogórscy policjanci przeprowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj tuż po godzinie 17:00 na ul. Głównej w Nakle Śląskim. Zderzyły się dwa s... więcej »
 
 

Finał konkursu „Zebry, kaski i...

Data dodania: 2018-10-18
Wczoraj, zakończył się 15 finał konkursu "Zebry, kaski i odblaski - jak bezpiecznie zachować się na drodze". W tegorocznym konkursie udział wzięło blisko 140 uczniów szkó... więcej »
 
 

Budowa A1. Wycofał się wykonawca kolejnego odcinka...

Data dodania: 2018-10-17
Prawdopodobnie 5 listopada okaże się czy łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisze umowę z wykonawcą ostatniego 24,5-kilometrowego odcinka ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 96
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola