Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Tarnowskie Góry, Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Krupski Młyn
Belka
Niedziela, 19 Sierpnia 2018   imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

ZABEZPIECZ SWOJE AUTO ! NIE DAJ SIĘ ZŁODZIEJOWI !

Data dodania: 2018-08-16
W jaki sposób mamy postępować i co należy zrobić aby skutecznie chronić samochód przed kradzieżą. Głównie stosujemy zabezpieczenia techniczne i elektroniczne w postaci r... więcej »
 
 

"BEZPIECZNY SIERPIEŃ 2018" - POLICJANCI APELUJĄ O...

Data dodania: 2018-08-16
Sierpniowy weekend to czas intensywnych wyjazdów i wakacyjnych podróży. Ważne byśmy w tym czasie bezpiecznie dotarli do celu, a potem wrócili do naszych domów. Na drogach Dolnego Śl&... więcej »
 
 

TRWA REKRUTACJA DO SŁUŻBY W POLICJI

Data dodania: 2018-08-16
Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje, że trwa nabór kandydatów do służby w Policji na rok 2018. Osoby zainteresowane służbą mogą składać dokumenty w ... więcej »
 
 

POLICYJNE DZIAŁANIA "KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI"

Data dodania: 2018-08-14
Policja prowadzi dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędko&... więcej »
 
 

Protest kierowców TIR-ów - to...

Data dodania: 2018-08-14
W piątek 17 sierpnia 2018 czeka nas protest kierowców TIR-ów. Akcja pod nazwą "Protest69", to odpowiedź na policyjną akcję "TIR". Kierowcy mają dosyć karania i... więcej »
 
 

Opłaty za autostrady państwowe wstrzymane!...

Data dodania: 2018-08-13
To zdecydowanie dobra wiadomości dla kierowców! Jak się okazuje, wbrew wcześniejszym zapowiedziom rządu - od 3 listopada 2018 nie ruszy system poboru opłat dla aut osobowych, na zb... więcej »
 
 

"Kręci mnie bezpieczeństwo... w...

Data dodania: 2018-08-13
W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje” policjanci na kąpielisku w Radzionkowie przeprowadzili zajęcia profilaktyczne z zakresu bezpiecznego wypoczynku nad w... więcej »
 
 

DWA WYPADKI Z UDZIAŁEM JEDNOŚLADÓW

Data dodania: 2018-08-10
Policjanci przeprowadzili czynności na miejscu wypadków drogowych, do których doszło w ostatnich dniach w Tarnowskich Górach. W obydwu zdarzeniach w ruchu lądowym brały udział jedno... więcej »
 
 

TOP 10. Strzeż się kierowco! Oto LISTA zmian...

Data dodania: 2018-08-09
W najbliższych miesiącach kierowców czeka sporo zmian. Część z nich może prawdziwie frustrować. Sprawdź, na co musisz się przygotować - kliknij powyże... więcej »
 
 

Za parkowanie w miastach płać 10 zł za godzinę!...

Data dodania: 2018-08-09
Parkowanie w centrach największych polskich miast może kosztować nawet 10 zł. Prezydent zatwierdził zmiany przyjęte przez Sejm. Chodzi o nowelizację ustawy o partnerstwie public... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 81
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola