Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kamiliańskie wspomnienia z lat 1980 - 1992

Data publikacji: 2017-04-10, Data modyfikacji: 2017-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 20.11.1980 roku na zaproszenie o. Jana Freja, na pierwsze spotkanie oazowe, które odbyło się w „starych salkach”, przyszedł Franek Miklis z gitarą oraz Marian Kubica - z parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła. Byli animatorami i zachęcali nas do założenia Oazy u Kamilianów. Po jakimś czasie stworzone zostały grupy oazowe i tak się to zaczęło. Msza św. 8.12.1980 roku zainicjowała działalność oazy w naszej parafii. Spotkania odbywały się zazwyczaj raz w tygodniu. W ramach działalności oazy wyjeżdżaliśmy również na letnie rekolekcje oazowe w góry lub nad morze oraz na oazy modlitwy.[ więcej ]

Pełna treść wiadomości na: 271@tarnowskiegory.kamilianie.eu/
tarnowskiegory.kamilianie.eu, Źródło artykułu: tarnowskiegory.kamilianie.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola