Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TS Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 1:2 (1:2)

 
Nie udało się tarnogórzanom po raz drugi w sezonie odnieść zwycięstwa na własnym boisku. Tym razem punkty, i to na dodatek komplet, wywozi z Tarnowskich Gór niżej notowany MKS Kluczbork. Słabą dyspozycję naszych zawodników w ataku wykorzystali przyjezdni, którzy z ledwie czterech strzałów na bramkę, połowę z nich zamienili na bramki. Na listę strzelców wpisali się Tomasz Dyr oraz Piotr Makowski. Gwarek sytuacji miał znacznie więcej, ale jedynie Mateusz Śliwa znalazł drogę do umieszczenia piłki w siatce. To niestety za mało na potencjał klubu z Tarnowskich Gór.

 


tsgwarek
 
Data pliku video: 2018-10-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tarnogórski

Powiat tarnogórski - powiat w województwie śląskim z siedzibą w Tarnowskich Górach. Przynależą do niego gminy: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Ożarowice, Świerklaniec, Tworóg oraz miasta: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry i Zbrosławice.Obszar jest silnie zurbanizowany i zaludniony. Na powierzchni 644 km² mieszka 138 tys osób, co daje gęstość zaludnienia na poziomie 215 os./km².

Zachwyt turystów budzi Zabytkowa Kopalnia Srebra. Na głębokości 40 m znajduje się tu jedyna w naszym kraju trasa dla turystów gdzie można zwiedzać podziemia kopalni kruszcu, jakim jest srebro. Czekają na nas także wędrówki po skalistych wzgórzach i rekreacja związana z występowaniem na tym obszarze licznych rzek i zbiorników wodnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola